O NÁS

ELEKCE znamená volba, výběr. A my doufáme, že i Vy si po zralé úvaze vyberete spolupráci s naší firmou.

Jsme malá rodinná firma, která zajišťuje společnost pro seniory založenou na dobrých osobních vztazích, flexibilitě a kvalitní práci.

Naším cílem je zajistit seniorům příjemnou společnost, kontakt s lidmi, pomoc s úklidem, vařením, doprovodem k lékaři apod. Dalším naším cílem je odlehčit příbuzným, když chtějí jít do kina, divadla, nebo jet na dovolenou.

Ze zkušenosti víme, jak může být podzim života osamělý a někdy i těžký a jak je obtížné hledat solidní podporu a pomoc. Proto klademe velký důraz na výběr našich zaměstnanců, Vašich společníků a společnic. Snažíme se, aby jejich vlastnosti, přístup k lidem a vzdělání zajistilo Vaši spokojenost.

Naše služby nabízíme v Praze, České Lípě a Plzni, kde jsme schopni osobně působit a hlídat kvalitu našich služeb.

Při práci s klientem je pro nás prioritou osobní přístup, který navazujeme hned od první schůzky, kdy Vám představíme naši společnost, služby, ceník. Také chceme zjistit co nejvíce informací o Vás, abychom mohli nabídnout kvalitní a odpovídající služby. Pokud se Vám bude naše nabídka líbit, tak proběhne seznámení se společnicí, která k Vám bude docházet. Jednou měsíčně bude probíhat dotazování na spokojenost s vykonanou službou a společnicí, která k Vám dochází. V případě nespokojenosti, rozšíření služeb nebo možných dotazů se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Slovo majitele, jednatele a otce:

„Když za mnou přišla moje dcera Lucie s tímhle nápadem, dlouho jsem neváhal. Na sídlišti, kde bydlím, potkávám osamělé lidi, kteří často dle mého dožívají, nikoliv prožívají čas, který máme vyměřený. To mi vždycky vadilo a vadí mi to nyní ještě víc. Proto s tím chci něco dělat.“

Mgr. Vladimír Ort,

51 let, původním povoláním učitel

Slovo zodpovědné osoby a dcery:

„Letos jsem dokončila školu na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, která mě inspirovala. Vždycky jsem se zajímala o sociální oblast a péčí o starší lidi. Je to potřebná a pro mě i zajímavá práce. Proto jsem oslovila tatínka, zda by mi pomohl s rozjezdem naší firmy. Doufám, že vám s námi bude dobře.“

Bc. Lucie Ortová,

28 let, zodpovědná za Prahu 4, kde bydlí